Menu

Święta

Wtorek, XXVIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św

Statystyki

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
33169

KSIĘŻA PRACUJĄCY PRZY KOŚCIELE REKTORALNYM I W PARAFII ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

  1. Ks. Eugeniusz Goliński, 1957 - 17.11.1996 (wikariusz, rektor, proboszcz)
                                  od 19.06.2004 r. emeryt
  2. Ks. Czesław Krakowiak, lipiec 1968 - 12.07.1970 (wikariusz)
  3. Ks. Krzysztof Targoński, 12.07.1970 - 7.07.1974 (wikariusz)
  4. Ks. Jerzy Hanaj, 7.07.1974 - 6.11.1981 (wikariusz)
  5. Ks. Stanisław Żak, 7.07.1974 - 16.08.1978 (wikariusz)
  6. Ks. Stefan Syrokosz, 13.08.1978 - 11.10.1981 (wikariusz) - zm. 14.02.2015
  7. Ks. Ryszard Tujak, 27.08.1978 - 18.12.1988 (wikariusz)
                                  (od X 1981 r. kapelan ZK, zm. 7.03.2010)
  8. Ks. Krzysztof Galewski, 11.10.1978 - 4.07.1982 (wikariusz)
  9. Ks. Grzegorz Pruszkowski, 22.11.1981 - 16.11.1988 (wikariusz)
  10. Ks. Emil Wojtaś, 4.07.1982 - 22.08.1982 (wikariusz)
  11. Ks. Mirosław Kowalczyk, 1.01.1984 - 7.07.1985 (wikariusz)
  12. Ks. Wiesław Wróbel, 7.07.1985 - 12.02.1989 (wikariusz)
  13. Ks. Jerzy Kołtun, 20.12.1987 - 20.12.1991 (wikariusz)
  14. Ks. Marek Suchocki, 18.12.1988 - 24.061990 (wikariusz)
  15. Ks. Wiesław Galant, 18.12.1988 - 23.06.1991 (wikariusz)
  16. Ks. Józef Włoszek, 24.06.1990 - 22.06.1994 (wikariusz)
  17. Ks. Robert Kość, 23.06.1991 - 28.06.1992 (wikariusz)
  18. Ks. Jerzy Piluś, 23.06.1991 - 17.12.1993 (wikariusz)
  19. Ks. Stanisław Knap, 1.01.1992 - 3.09.1992 (wikariusz)
  20. Ks. Jerzy Kusy, 28.06.1992 - 21.08.1992 (wikariusz)
  21. Ks. Stanisław Kupczak, 28.06.1992 - 6.01.1998 (wikariusz)
                                 (od 11.09.1992 r. do 6.01.1998 r. kapelan ZK)
  22. Ks. Piotr Gałczyński, 17.12.1993 - 19.06.1996 (wikariusz)
  23. Ks. Stanisław Szałański, 26.06.1994 - 16.06.1999 (wikariusz)
  24. Ks. Zenon Góra, 17.06.1996 - 19.06.1997 (wikariusz)
  25. Ks. Julian Leńczuk, 18.06.1998 - 16.06.1999 (wikariusz, kapelan ZK)
  26. Ks. Mariusz Konopka, 16.06.1999 - 20.06.2001 (wikariusz, kapelan ZK od 14.07.1999)
  27. Ks. Jan Cielica, 19.06.1997 - 19.06.2004 (wikariusz, kapelan ZK od 10.08.2001)
  28. Ks. Roman Sawic, 16.06.1999 - 19.06.2004 (wikariusz)
  29. Ks. Eugeniusz Derdziuk, 24.11.1996 - 28.06.2005 (proboszcz)
  30. Ks. Tomasz Źwiernik, 26.06.2001 - 20.06.2007 ( wikariusz, od 5.07.2004 kapelan ZK)
  31. Ks. Janusz Wyłupek - 19.06.2004 - 18.04.2008 (wikariusz)
  32. Ks. Tomasz Kielar - 19.06.2004 - 29.06.2009 (wikariusz)
  33. Ks. Waldemar Kostrubiec - 28.06.2005 - 22.06.2009 (proboszcz)
  34. Ks. Robert Strus - 18.04.2008 - 22.06.2009 (wikariusz)
  35. Ks. Tadeusz Solski - 20.06.2007 - 05.08.2011  (wikariusz)
  36. Ks. Rudolf Karaś - 23.06.2008 - 17.08.2013 (wikariusz)
  37. Ks. Wiesław Galant - 22.06.2009 (proboszcz)
  38. Ks. Zygmunt Jagiełło - 22.06.2009 - 28.06.2011 (wikariusz)
  39. Ks. Arkadiusz Jakubczak - 29.06.2009 - 26.06.2010 (wikariusz)
  40. Ks. Marian Maciołek - 26.06.2010 - 20.08.2014 (wikariusz)
  41. Ks. Tomasz Pachuta - 28.06.2011 - 19.08.2015 (wikariusz)
  42. Dn Witold Bednarz - 04.06.2011 - 30.06.2012 (praktyka duszpasterska) 
  43. Ks. Łuksz Pintal - 30.06.2012 - 19.08.2015 (wikariusz) 
  44. Ks. Bogan Nowicki - 17.08.2013 - (wikariusz)
  45. Ks. Grzegorz Kopczyński - 20.08.2014 - (wikariusz)
  46. Ks. Sławomir Korona - 19.08.2015 - (wikariusz)
  47. Ks. Michał Koziołek - 19.08.2015 - 17.08.2016 (wikariusz)
  48. Dn Andrzej Janczura - 19.08.2015 - 15.02.2016 (praktyka duszpasterska)   

 

 

ZK - Zakład Karny na ul. Okrzei w Zamościu

Zegar

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Wyszukiwanie