22013

29 maja 2011r. Pierwsza Komunia św.

• Pierwsze spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w niedzielę 12 września 2010r. po Mszy św. o godzi 1200.
  • W ramach przygotowania do I Komunii św. w drugą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 1200 będzie spotkanie rodziców oraz całych rodzin dzieci pierwszokomunijnych. Chcemy, by do ważnego wydarzenia I Komunii św. przygotowały się całe rodziny, a nie tylko dzieci.
  • W wyjątkowych sytuacjach spotkania będą w innym terminie, o czym dzieci i rodziców poinformujemy.
  • Obecność rodziców obowiązkowa.
  • Dobrze byłoby, gdyby też były obecne dzieci, bo i do nich będzie odpowiednie słowo.

Bierzmowanie 2011r.

W niedzielę ......................... po Mszy św. o godz. 1200 w kościele św. Michała Archanioła w Zamościu będzie spotkanie rodziców, których dzieci w roku szkolnym 2010/2011 chcą przyjąć sakrament bierzmowania w tutejszej parafii.
Obecność rodziców jest obowiązkowa.

Nauki przed bierzmowaniem

Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spotkania przygotowujące będą prowadzili księża i będą odbywały się w Centrum Pastoralnym w soboty. Pierwsze spotkanie będzie ................().
Zapraszamy na godz. 9.00 uczniów Gimnazjum nr 3, a na godz. 11.30 uczniów Gimnazjum nr 6 i Gimnazjum Społecznego. Następne terminy zostaną podane na tych spotkaniach.
Obecność obowiązkowa.
Przewidywany termin bierzmowania: 10  maja 2011r. godz. 17.00.
Sakramentu udzieli ks. bp ..............................................