Menu

Święta

Niedziela, III Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Trzecia Niedziela Wielkanocna

Statystyki

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
21270

Uczestnicy programu Caritas: Indywidualne ścieżki kariery zawodowej szansą dla osób niepełnosprawnych

Powrót

Kolejny turnus realizacji programu Caritas

Powrót

Wypowiedzi Uczestników

Adam:
Na Caritasie poznałem ciekawych ludzi. Wychowawcy są mili , dużo się nauczyłem jak napisać listy motywacyjne, podania , asertywności, która przyda się w życiu. Zwiedzaliśmy zakład drukarski, oglądaliśmy różne filmy jak się ubierać na rozmowę z pracodawcą.

Mirosław:

Od chwili uczęszczania na zajęcia pod nazwą "Indywidualne ścieżki kariery zawodowej szansą dla osób niepełnosprawnych" poznałem ciekawe osoby, które pokazały mi praktyczną i bardzo pożyteczną wiedzę dotyczącą psychologii oraz sposobów poszukiwania pracy a także zachowania się i odpowiedniego przedstawienia pracodawcy. W trakcie prowadzonych zajęć mieliśmy także wycieczkę do drukarni, oglądaliśmy pracę osób oraz sposoby wytwarzania książek i gazet. Oglądaliśmy filmy szkoleniowe dotyczące poszukiwania pracy i wiele innych ciekawych zajęć. Wrażenia są duże z pobytu i uczęszczania na kurs Caritas. W pamięci na długo pozostaną sposoby i podejście osób prowadzących wykłady oraz ich uprzejmość wobec każdego z nas.
 

Alicja:
Nauczyłam się na  kursach, poznałam nowych wychowawców, byliśmy w zakładzie drukarskim. Jest bardzo fajnie i super.


Agnieszka:

Cieszę się bardzo, że mogłam skorzystać z kursu Caritasu. Poznałam nowych ludzi, z którymi mogłam się dużo nauczyć. Nauczyłam się pisać list motywacyjny  i życiorys. Pomoże mi to w znalezieniu pracy. Poznałam nowych wychowawców, którzy prowadzą dobre zajęcia. Zwiedzaliśmy zakład drukarski i zaskoczyło mnie jak się drukuje książki. Oglądaliśmy filmy o autoprezentacji.

Marian:

Poznałem nowych ludzi, poznałem dużo wychowawców co prowadzą dobrze zajęcia. Zwiedzaliśmy zakład drukarski. Dużo się nauczyłem i jeszcze chciałbym być na takim kursie.


 

Turnus warsztatowy kończy się wręczeniem certyfikatów uczestnictwa i smutkiem spowodowanym koniecznością rozstania.

Powrót

Spotkanie wielkanocne

Uczestnicy dotychczasowych turnusów warsztatowtch spotkali się 11 IV 2007r. na dzielenie się wielkanocnym jajkiem i odnowienie przyjaźni i znajomości. Spotkanie odbyło się w Centrum Pastoralnym przy parafii św. Michała w Zamościu.

Powrót

Zegar

Wyszukiwanie